[اینفوگرافیک] هر چیزی که برای امنیت وسایل و کیف پول در سفر باید بدانید

آفتاب تابستانی که از پنجره روی زمین می افتد، روزها که طولانی می‌شوند و کولرها که روشن می‌شوند به اولین چیزی که اغلبمان فکر می‌کنیم سفر است. از سفر به شمال و شهرهای مختلف ایران گرفته تا کشورهای دیگر دنیا همه جذابیت‌های خودشان را دارند.

برای لذت بردن هرچه بیشتر از سفر باید قبل از آن برنامه‌ریزی کنیم. مکان‌های دیدنی که دوست داریم برویم، مشکلاتی که ممکن است برایمان پیش بیاید، غذاهای محلی شهر یا کشور مقصد و رسم و رسومات آن تنها بخشی از چیزهایی است که لازم است بدانیم. پیشرفت‌های دنیای تکنولوژی هم به کمک ما آمده و این روزها لازم نیست زیاد نگران ناآشنا بودن کشور یا شهر مقصدمان باشیم. می‌توانیم به راحتی مسیرها را در گوگل مپ پیدا کنیم و یا در اپلیکیشن‌های مختلف رستوران، بانک یا ایستگاه‌های مترو و اتوبوس را بیابیم.

یکی از چیزهایی که فکر بیشتر ما را درمورد سفر مشغول می‌کند امنیت وسایل و کیف پولمان است. این مسئله در سفرهای خارجی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. گم کردن کیف پول یا مدارکی مثل پاسپورت در کشوری دیگر می تواند مشکلات زیادی برای ما به وجود بیاورد. به خصوص این‌که احتمالا پول نقد زیادی را همراه ببرند.

این اینفوگرافیک یک راهنمای ساده برای کم کردن استرس در سفر است. هرآن‌چه در سفر برای امنیت وسایل و کیف پول خود باید بدانید را در این اینفوگرافیک آورده‌ایم. در آینده‌ی نزدیک منتظر مطالب و اینفوگرافیک‌های جذاب دیگری در مورد سفر و ملزومات آن باشید.

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0