دانلود برنامه تست وای فای AndroDumpper برای اندروید

AndroDumpper به کاربران اجازه می دهد تا دریابند که آیا نقطه دسترسی (وای فای) آنها در برابر پروتکل WPS آسیب پذیر است یا خیر. با استفاده از این برنامه هر شبکه ای را بررسی کنید. با این حال ، بسیار توصیه می شود این بررسی را بر روی اتصال به شبکه خود انجام دهید.

به منظور اینکه کاربر این برنامه را به درستی ارائه دهد ، شما نیاز به یک دستگاه “Rooted” و برنامه دیگری به نام جعبه شلوغ دارید. لازم نیست که جعبه شلوغ روی دستگاه شما نصب شود ، اما تعداد کمی امتیازات ریشه دار از اعتبار کمتری برخوردار خواهند بود. همچنین برای کار بهینه به نسخه اندروید ۴٫۰ یا بالاتر نیز نیاز دارد.

برنامه AndroDumpper دارای بسیاری از ویژگی های شگفت انگیز مانند موارد زیر است.

به کاربر اجازه می دهیم امنیت نقطه دسترسی خود را تأیید کند
تمام گذرواژه‌ها را برای اتصالات Wi-Fi که دستگاه Android به آن متصل شده است مشاهده کنید.
AndroDumpper چگونه کار می کند؟
هیچ آموزشی وجود ندارد که کاربر برای استفاده از AndroDumpper باید بیاموزد. تنها چیزی که کاربر به آن احتیاج دارد این است که بداند تنها ۲ روش وجود دارد که tat به آنها امکان دسترسی به شبکه های بی سیم را می دهد.

روش ریشه
این روش AndroDumpper از تلفن های هوشمند اندرویدی که قبلاً ریشه دار شده اند استفاده می کند. برای ریشه کن کردن دستگاه خود از KingRoot استفاده کنید.

بدون روش ریشه
این روش بیشتر در دستگاههایی با Android 5.0 یا بالاتر اجرا می شود. بنابراین ، سیستم عامل آندروید ۴٫۴ نمی تواند از برنامه استفاده کند مگر اینکه روت باشد.

فرهنگ لغت AndroDumpper
توسعه دهنده برنامه همچنین فرهنگ لغت کلیدها را برای AndroDumpper ایجاد کرده است. هنگام بارگیری توسط کاربر در Google Drive ، آنها را می توانید در پرونده مشاهده کنید. با این حال ، این یکی از ضعیف ترین سیستم های امنیتی در حال استفاده است.

به عنوان یک اخطار می خواهیم بگوییم که برنامه فقط برای بررسی اینکه آیا شبکه Wi-Fi مورد استفاده شما امن است یا خیر ، باید از آن استفاده کند.

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

محصولات مرتبط

دیدگاهی بنویسید

0