طراحی گرافیکی و چاپ

واحد طراحی گرافیکی رایسام متخصص در طراحی و چاپ کاتالوگ های حرفه ای، سررسید اختصاصی، طراحی لوگو و کلیه خدمات طراحی گرافیکی، چاپ و تبلیغات می باشد.

طراحی گرافیک فرایندی است خلاقانه که ارتباطی بین رنگ ها، خطوط و تصاویر ایجاد میکند تا به بیننده مفهوم خاصی را برساند. در بازار امروز رابطه ی تنگاتنگی بین علم کسب و کار و علم طراحی گرافیکی بوجود آمده که خود را در غالب کارت های تبلیغاتی، کارت ویزیت، کاتالوگ ها، پوستر ها ، بنر های تبلیغاتی و سایر موارد نشان داده است. تبلیغات همواره یکی از عوامل تاثیرگذار در بازار رقابت تولید، فروش و ارائه ی خدمات در میان شرکت ها وموسسات بوده است. طراحی گرافیک و چاپ در این حوزه سهم بالایی را به خود اختصاص داده است.

طراحی گرافیکی و چاپ بورشورها ، طراحی لوگوها ، پوسترها ، نشریه ها ،کاتالوگ ها و سایر ابزار های تبلیغاتی از جمله عوامل تاثیر گذار در بازار رقابت میباشد که همواره شرکت های رو به رشد با دغدغه ی اجرای صحیح این روند روبرو میشوند. موسسات توسط لوگو و کارت های ویزیت خود می توانند در سراسر جهان به سهولت شناخته و خدمات و یا محصولات خود را توسط کاتالوگ ها، پوستر و سایر ابزار های اطلاع رسانی عمومی به همگان اطلاع دهند. می توان دریافت که طراحی صحیح و اصولی یک لوگو، کارت ویزیت و یا کاتالوگ که بنظر ساده و بی اهمیت میرسد می تواند گام بلندی در جهت رشد و توسعه ی پایدار آن بردارد.

همانطور که هر محصول علاوه بر زیبایی باید دارای ویژگی های دیگری مانند استحکام و یا طعم خوب باشد یک طرح گرافیکی نیز باید علاوه بر زیبا بودن دارای قواعد و اصولی که طرح را متناسب با هویت آن شرکت ساختار بندی می کند باشد. چاپ مناسب و باکیفیت بخاطر حفظ کیفیت رنگ و دقت خطوط کمک میکند تا طرح گرافیکی (لوگو ، کاتالوگ و…) بیشترین اثر بخشی را در ذهن مخاطب خود بگذارد.

 خدمات طراحی گرافیکی و چاپ رایسام

شرکت رایسام با اعتقاد به تاثیر هنر طراحی گرافیک در زمینه تبلیغات افتخار دارد تا در این راستا نیاز همکاران را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برآورده کرده تا گام بلندی در جهت توسعه و بهتر دیده شدن همکاران و کارآفرینان بردارد. از این رو فعالیت خود را در زمینه ی طراحی گرافیک و چاپ به صورت زیر طبقه بندی کرده است.

 • ۱) چاپ افست در زمینه چاپ کاتالوگ و بروشور، سررسید و تقویم، کتاب، انواع لیبل، پوستر، انواع جعبه، کارتن های لمینتی ، پاکت، کارتن و بسته بندی، اوراق اداری و …
 • ۲) محاسبه قیمت کاغذ و مقوا، روکش سلفون، هزینه فیلم و زینک، هزینه چاپ ، انواع صحافی و کلیه هزینه های مرتبط با انواع پروژه های چاپی
 • ۳) چاپ هدایای تبلیغاتی از قبیل: خودکار و خودنویس، ساعت، ست تبلیغاتی، کیف چرمی، ساک های دستی و …
 • ۴) چاپ انواع بنر و فلکسی های تبلیغاتی
 • تیراژ بالای چاپی و اجرای پروژه های بزرگ
 •  انجام هرگونه کار چاپ در ۲۴ ساعت
 •  طراحی، چاپ و ساخت انواع جعبه در اشکال مختلف و بروز دنیا با دستگاه های پیشرفته
 •  چاپ سررسید ویژه با آرم کاتالوگ محصولات و خدمات شرکت
 •  طراحی و چاپ کاتالوگ، کارت ویزیت، بروشور، فولدر، جعبه و لیبل
 •  چاپ تقویم ویژه دیواری و رومیزی

طراحی و چاپ سررسید و تقویم ویژه سال ۱۳۹۷

 •  سررسید روزانه، هفتگی و دستیار در قطع وزیری و رقعی
 • سررسید مدل اروپائی با پاکت و جلد کش دار

 

 

طراحی کاتالوگ ها و بروشور ها

کاتالوگ ها و بروشور ها یکی از بهترین ابزار ها برای ارائه ی خدمات و محصولات هستند که علاوه بر معرفی به دستور العمل و شرح چگونگی استفاده از آن را به مخاطب خود آموزش می دهد. حجم کاتالوک بستگی به مقدار اطلاعات مفید برای استفاده کننده از آن محصول را دارد. اما کاتالوگ ها و بروشور ها فرق عمده ای با یکدیگر دارند که در زمان انتخاب محصول مشتری از اطلاعات داخل کاتالوگ و در زمان استفاده از بروشور استفاده میکند. واحد گرافیکی شرکت رایسام با استفاده از طراحان گرافیک حرفه ای و کیفیت چاپ بالا توانسته است خود را بعنوان یکی از بهترین ها معرفی کند. شما میتوانید نمونه کاتالوگ های رایسام را مشاهده نمایید.

طراحی لوگو ها
لوگو ها نمادهای گرافیکی منحصر بفردی برای انتقال یک آرم یا مفهوم متعلق به هویت یک شخص یا سازمان است که با اصالت و رسالت آن باید همخوانی داشته باشد. لوگو ها معمولا به سه دسته ی نوشتاری، تصویر به همراه علائم و تصویر بهمراه نوشتار طبقه بندی میشوند. یک لوگوی مناسب میتواند تاثیر مثبت و طولانی مدتی در ذهن مخاطب ایجاد کند با این تفاسیر می توان گفت طراحی لوگو مهمترین کار هر شخص یا شرکت در حوزه ی تبلیغات میباشد که واحد طراحی گرافیک و چاپ شرکت رایسام قادر است یکی از بهترین ها باشد. شما میتوانید نمونه لوگو های رایسام را مشاهده نمایید.

طراحی کارت ویزیت
تفاوتی که کارت ویزیت با سایر ابزارهای تبلیغاتی دارد در شخص ارائه دهنده ی آن میباشد که محصول توسط شخص حقیقی و یا حقوقی اصلی به مخاطبین خود عرضه میشود. لذا روابط عمومی بالا رفتار مناسب می تواند نقش موثری در این مهم داشته باشد. واحد طراحی گرافیک و چاپ رایسام در طراحی کارت ویزیت که معمولات بعنوان ملاقات با مخاطبین است سعی کرده است به کوچکترین فاکتور های موثر در طراحی آن توجه و بهترین را در اختیار شما بگذارد. شما میتوانید نمونه کارت ویزیت های رایسام را مشاهده نمایید.

چاپ سررسید و هدایا
یکی از عوامل جذب مشتریان می تواند هدایا و اشانتیون های تبلیغاتی باشد که حس پایدار بسیار خوبی را در مخاطب در رابطه با محصول یا خدمات ایجاد می کند. یکی از مفید ترین این هدایا سررسید های سالانه میباشد که تقویم سالیانه، محل یادداشت و بیوگرافی شرکت و معرفی محصولات را شامل میشود. یک سررسید مناسب میتواند بمدت یک سال همراه مشتریان باشد که یکی از بیشترین تاثیرات را در ذهن مخاطب میگذارد. واحد طراحی گرافیک و چاپ رایسام با ارائه ی مناسبترین و با کیفیت ترین سررسید های تبلیغاتی در کنار توسعه ی شما باشد. نمونه های رایسام را مشاهده کنید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه متعلق به شرکت رایسام می باشد