تبلیغات اینترنتی و برندسازی

با رایسام بازاریابی اینترنتی و تبلیغات اینترنتی خود را به صورت حرفه ای و حساب شده انجام دهید تا کسب کار خود را برند کنید!
کسب و کار خود را با برندینگ مطرح کنید! این روزها در بین بسیاری از افرا این باور اشتباه رایج شده است که فقط طراحی وب سایت کافیست و آنها با طراحی یک وب سایت حرفه ای و حتی نیمه حرفه ای می توانند با رقیبان خود در صفحه اول گوگل رقابت کنند، در نتیجه با گمان اشتباه تنها هزینه طراحی وبسایت خود را در نظر می گیرند. اگر شما هم جزو کسانی هستید که به این باور اشتباه گرفتارید، حتما مطالب این صفحه را مطالعه کنید. این مسئله در زندگی روزانه نیز صدق می کند. فرض کنید که یک سوپرمارکت بسیار بزرگ و مجهز که اکثر کالاهای مورد نیاز در آن یافت می شود، در نزدیکی شما وجود دارد. شما نیز تصمیم به راه اندازی یک سوپر مارکت دارید؛ در این شرایط شما باید سعی کنید که از رقیب خود برتر باشید. همین امر در وب سایت ها نیز حاکم است. طراحی ساده، زیبا و استاندارد که نیازهای کاربران شما را تامین کند کافی نیست؛ شما نیاز دارید کاربران وب سایت رقیب را به سمت وبسایت خود هدایت کنید و آنها را ترقیب کنید که نیازهای خود را از طریق وب سایت شما مطرح کنند. در این ظرایط مسئله برندینگ و بازاریابی اینترنتی و مارکتینگ مطرح می شود.


آیا می دانید، همواره برای حفظ رتبه خود در گوگل و حضور در اولین رتبه های گوگل به غیر از رعایت موارد بهینه سازی و سئو همواره باید هزینه کنید؟
یک وب سایت قوی برای رقابت با دیگر رقیبان خود و به روز بودن به موارد گوناگونی نیز دارد. برای مثال یک وبسایت پربازدید نیازمند یک سرور و هاست قوی می باشد. هم چنین نگهداری یک وبسایت خوب نیازمند نیروی انسانی متخصص به خصوص در مبحث سئو و بهینه سازی وب سایت است. هم چنین اگر شما نیاز به برند سازی و ایجاد اعتماد در بین مشتریان خود دارید ،گاهی نیاز است که چندین برابر رقیبان خود هزینه کنید ، چرا که آنها قبل از شما جایگاه خود را به دست آورده و مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی و حضوری خود را آغاز کرده اند بنابراین تصمیم درست بگیرید و به جای چندین بار هزینه کردن و هزینه کردن برای افراد و شرکتهایی که با هزینه خیلی کم به شما قول های شیرین می دهند، به فکر بازدید و جذب کاربر و مشتری و تحلیل بازار الکترونیک ، مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی و برندینگ وبسایت و محصولات خود باشید. اگر خودتان نمی توانید، حتما با کارشناسان ما مشورت کنید.


تبلیغات اینترنتی پرداخت به ازای کلیک چیست و چگونه انجام می گیرد ؟
تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک یا PPC ، از جمله تبلیغات خوب و موثر هستند. در این سیستم به ازای هر کلیکی که روی تبلیغ می شود از مشتری هزینه کسر می شود.تبلیغات بنری و متنی می توانند در این گروه قرار بگیرند، در این روش تبلیغ کننده فقط به ازای کلیک هایی که روی تبلیغ او شده است پول دریافت می کند و آگهی دنده نیز به ازای هر کلیک پول دریافت می کند.


مقایسه تبلیغات کلیکی و تبلیغات بنری در مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی
انتخاب بین تبلیغات کلیکی  و تبلیغات بنری زمانی بسته به هدف شما و سایتی دارد که در آن تبلیغ می کنید. اگر سایت تبلیغ کننده جزو سایت های پربازدید باشد ، تبلیغات کلیکی ممکن است هزینه های شما را چندین برابر کند. در این موارد معمولا از تبلیغات بنری زمانی استفاده کی کنند ، برای مثال هزینه ای را ماهانه برای قراردادن یک بنر ثابت به سایت تبلیغ کننده می پردازند. اما اگر سایت تبلیغ کننده ، سایت پربازدیدی نباشد ، استفاده از تبلیغات کلیکی میتواند گزینه بهتری باشد چرا که در تبلیغات کلیکی اگر روی تبلیغ شما کلیک نشود شما هزینه اضافی پرداخت نمی کنید. می توانید برای تصمیم گیری بهتر یک بازه کوتاه مدت هر دو نوع تبلیغات را اجرا کنید و بهترین گزینه را برای ادامه کار انتخاب کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید که تبلیغات بنری که به منظور برند سازی انجام می شود، زیر ۶ ماه توصیه نمی شود.زیرا گذر زمان، و تکرار تبلیغات در جلوی چشم کاربران، از لازمه های یک برندینگ موفق است.


برندینگ و بازاریابی اینترنتی پس از سئو و بهینه سازی وبسایت ، مهم ترین رکن برای بدست آوردن رتبه های اول گوگل است !
برندینگ به معنای شناساندن حرفه و محصولات خود و جذب کاربران در سطح وسیع است. در میان دو سایت که یکی تنها دارای یک سئو خوب است و دیگری که دارای برندینگ خوب است ، برنده سایتی است که دارای برندینگ خوب می باشد. چرا که محبوبیت شما بین کاربران ، باعث می شود حتی اگر شما در رتبه اول گوگل نباشید کاربران شما را انتخاب کنند و روی وبسایت شما کلیک کنند. گوگل نیز در الگوریتم های خود ، جستجوی مستقیم وبسایت شما توسط کاربران و انتخاب وب سایت شما از بین سایت های دیگر را لحاظ کرده و تاثیر آن را در رتبه بندی خود اعمال می کند. دقت کنید که مهم ترین چیز برای مشتریان و کاربران اعتبار و اعتماد است ، پس باید با برندینگ و بازاریابی اینترنتی مناسب نام خود را در اذهان عمومی نهادینه کنید. اگر کاربران شما را به یکدیگر معرفی کنند و ارجاعات گوناگون به وب سایت شما وجود داشته باشد و در واقع شما برندسازی گسترده انجام داده باشید؛ ترافیک سایت شما نیز افزایش پیدا کرده و اگر موارد سئو را نیز به درستی رعایت کرده باشید ، می توانید نه تنها جایگاه خوبی در گوگل بدست آورید ، بلکه جایگاه خود را حفظ کرده و رقبیان خود را از صحنه خارج کنید.زمانی تعداد مشتریان و کاربران شما به اوج می رسد، که نام شما برای اکثریتی که در حوزه شما فعالیت می کنند، آشنا باشد.

مشاوره بازاریابی اینترنتی

 

 اگر فکر می کنید تنها سئو خوب ، باعث کسب درآمد مورد قبول شما می شود سخت در اشتباهید.

سایت های معروف مانند دیجی کالا، تابناک و بیتوته به دلیل سئو بسیار قوی معروف نشده اند. این وب سایت ها با برندینگ ، مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی و بازاریابی حضوری نام تجاری خود را در ذهن عموم مردم حکاکی کرده اند و نام برند این وبسایت ها در گوگل جستجو می شود. در واقع در بسیاری از موارد ترافیک این وبسایت ها مستقیما از آدرس دامنه آنها یا جستجوی نام آنها در گوگل می باشد. این اتفاقی نیست که به راحتی و بدون هیچ هزینه ای بیفتد. در بسیاری از مواقع کاربران نام کالا و خدمات خود را جستجو می کنند نه فروشگاه یا وبسایتی که عرضه کننده این خدمات و کالاهاست. نام تجاری و برند خود را در اذهان عمومی حکاکی کنید. این کار باعث لینک ساز طبیعی شما می شود، چرا که آدرس صفحات وبسایت شما به طو ناخودآگاه در وب سایت های دیگر به عنوان مرجع ثبت می شود. در واقعا تبلیغات هدفمند و غیر مزاحم شما، در حوزه مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی باعث رضایت گوگل از جذب کاربران واقعی به وبسایت شما شده است.

 قبل از شروع طراحی وب سایت طرح تجاری خود را برای بهترین برندینگ و مارکتینگ آماده کنید.

مرحله ابتدایی و شروع هر کسب و کار، ایجاد طرح تجاری دقیق از آن می باشد. در هر طرح تجاری نکات زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. شما باید مشخص کنید که چگونه قصد دارید از این وبسایت درآمدزدایی کنید. مدل کسب و کار به ما می گوید که کارفرما چه ارزشی را میخواهد به مشتری ارائه کند، مشتریانش چه ویژگی هایی دارند، رفتار خرید مشتریان چگونه است و از همه مهمتر چگونه میخواهد از آنها پول بگیرد. بهترین روش مارکتینگ و برند سازی در طرح تجاری بررسی می شود. اما مهم ترین نکته این است که نقطه آغاز هر طرح تجاری ، نام و برند شماست.

برند خود را اختصاصی کنید. رنگ و آرم مخصوص برای خود در نظر بگیرید و در ذهن مردم این رنگ را با نام خود یکی کنید. این روش به شما کمک می کند که در تدوین طرح تجاری خود موفق عمل کنید. UI و UX دو مقوله بسیار مهم در تدوین طرح تجاری و برندینگ و مارکتینگ موفق می باشند. ایجاد ظاهر ساده و جذاب و کاربر پسند، برای وب سایت شما تخصصی است که در طی تجربیات سال های طولانی کارشناسان به وجود می آید. رنگ بندی وب سایت خود را با رنگ بندی تبلیغات خود یکسان در نظر بگیرید تا این رنگ ها به عنوان رنگ سازمانی شما شناخته شوند تا بتوانید در تحقق این اهداف موفق تر از بقیه عمل کنید.

طراحی وب سایت شما باید به گونه ای باشد که علاوه بر راحتی کاربران در دسترسی به موارد مورد نیاز ، آنها تمایل به صرف وقت در وب سایت شما داشته باشند و از صفحه ای به صفحه دیگر هدایت شوند. در واقع شما مشخص می کنید که چطور می توانید کاربران خود را دائمی کنید. پس از ایجاد طرح تجاری خود ، می توانید طراحی وب سایت خود را آغاز کنید. پس از طراحی وب سایت خود، بهینه سازی آن را به اتمام برسانید. اگر تا این مرحله پیش رفته اید، باید بدانید که تنها نیمی از مسیر را طی کرده اید! هم اکنون وقت برندینگ و مارکتینگ است.

وب مارکتینگ
در قسمت های بالا به توضیح اجمالی در مورد برخی از روش های وب مارکتینگ مانند تبلیغات کلیکی و تبلیغات زمان دار پرداختیم. اما برندینگ و مارکتینگ در وب به همین دو نوع تبلیغات ختم نمی شود. هر گونه معرفی سایت شما در وب سایت های دیگر که باعث هدایت ترافیک آنها به سمت وب سایت شما و در واقع لینک بیلدینگ شود، می تواند برای گوگل بسیار خوشایند باشد. سایت های تبلیغاتی بسیاری هستند که می توانند با ایجاد کمپین های متفاوت با توجه به هدف و بودجه شما تبلیغات وسیعی را در سطح وب برای شما فراهم کنند. هم چنین ایمیل مارکتینگ به عنوان یکی از قدیمی ترین روش های برندینگ و مارکتینگ با ارسال ایمیل های انبود و خبرنامه در این دسته بندی جای می گیرد. البته استانداردهای زیادی برای این روش وجود دارد که اگر رعایت نشوند، حرکت در این مسیر با مشکل مواجه خواهد شد. اجرای صحیح و اصولی این روش برند شما به خوبی به افراد زیادی معرفی شده و ترافیک بالایی جذب وب سایتتان خواهد شد.

موبایل مارکتینگ
هم اکنون استفاده از موبایل ها و تبلت ها برای جستجو در اینترنت در بین بسیاری از مردم فراگیر شده است و نرخ استفاده از اپلیکیشن های موبایل به شدت رو به افزایش است. در موبایل مارکتینگ شما می توانید از روش های بسیاری مانند اپلیکیشن های وایبر، واتس اپ، تلگرام برای تبلیغ وب سایت و خدمات خود استفاده کنید و از این طریق ترافیک سایت خود را افزایش دهید. هم چنین استفاده از اس ام اس مارکتینگ که یکی از قدیمی ترین و موثرترین روش هاست، می تواند به شما در افزایش ترافیک وب سایت شما کمک کند. موبایل مارکتینگ از جمله روش های برندینگ و مارکتینگ است که هزینه کمتری را نسبت به سایر روش های بازاریابی دربر می گیرد. نکته قابل توجه این است که این هزینه کم دلیل بر تاثیر کم این روش نیست. تیم رایسام تمامی روش های برندینگ و مارکتینگ موبایل را با مناسب ترین هزینه و بهترین کیفیت در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

مارکتینگ محتوا

این بخش که بین سئو و برندینگ و مارکتینگ مشترک است، یکی از مهمترین مسائلی است که در بسیاری از موارد نادیده گرفته می شود. دقت کنید که محتوای تکراری و کپی هم توسط الگوریتم های خود گوگل شناخته می شود و هم صاحبان محتوا می توانند وب سایت شما را به عنوان متخلف به گوگل گزارش کنند، که در این صورت شما صاحب امتیازی منفی از گوگل می شوید. زیرا موتورهای جستجو همیشه به دنبال محتوای مفید و با کیفیت برای ارائه به کاربران خود می باشند و با تولید و انتشار محتوای با کیفیت میتوانید کاربران زیادی را به سایت خود جذب کرده خدماتتان را به کسانی که در موتورهای جستجوگر بدنبال آنها هستند معرفی کنید، رایسام با تولید محتوای مناسب و با ارزش در سایت شما اعتماد موتورهای جستجوگر را جلب کرده و باعث می شود کاربران شما از محتوای شما لذت برده و در شبکه های اجتماعی و سایتهای دیگر اشتراک گزاری کنند که امر این باعث شناخته شدن وب سایت شما خواهد شد.

مارکتینگ شبکه های اجتماعی

در حال حاضر بسیاری از مردم و کابران اینترنت عضو شبکه های اجتماعی متفاوت هستند. یکی از روش های خوب برای برندینگ و مارکتینگ شبکه های اجتماعی با روش های نوین می باشد. بسیاری از کارفرمایان و متخصصین کسب و کار نیز در این شبکه ها حضور دارند و شما با ثبت برند خود می توانید گامی موثر در برندسازی کالا و خدمات خود بردارید.در این روش از پتانسیلی که شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک ، توییتر ، لینکدین و … برای تبلیغات اینترنتی و جذب مشتری دارند استفاده شده و با انجام فعالیت های منظم و برنامه زمانی خاص به بهترین نحو کسب و کار و محصولات و خدماتتان را به کاربران این شبکه ها معرفی خواهیم کرد. این نوع برندینگ و مارکتینگ به دو روش پولی و رایگان انجام می شود که در روش پولی تبلیغ شما در قسمت ها و صفحه های مختلف این شبکه های اجتماعی نمایش داده می شود و روش بسیار خوبی برای معرفی برند شماست.

خب !!! همانطور که مشاهده کردید، روش های زیادی برای معرفی کسب کار و تجارت شما وجود دارد!

گروه رایسام متخصص تبلیغات اینترنتی است و با تسلط بر تمامی اصول و قواعد و تکنیک های برند سازی در این بازار پر قدرت اینترنتی بهترین راهکارها را بسته به نوع فعالیت شما ،کسب و کارتان، بودجه تبلیغاتی ، رقبا و بازار هدف به شما پیشنهاد خواهد کرد، فقط کافیست به ما اعتماد کنید.

اولین قدم برای برند سازی طراحی سایت می باشد، اگر سایت ندارید ما برای شما یک سایت حرفه ای و درآمدزا طراحی خواهیم کرد…

 

طراحی وب سایت

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه متعلق به شرکت رایسام می باشد