نمونه کار

All خبریدولتیسایت پورتالفروشگاهینیازمندی ها

طراحی وبسایت ایل نیوز

.

توضیحات پروژه
کارفرما : محمد رستمی  

یکی از نمونه وب سایت های خبری طراحی شده توسط واحد طراحی وب سایت رایسام، وب سایت ایل نیوز می باشد که به صورت کاملا ریسپانسیو و با تکنولوژی جدید پیاده سازی شده است. سئو سازی این وبسایت به گونه ای انجام شده که در صفحات نخستین گوگل قابل مشاهده می باشد.


کارفرما درباره این پروژه چه می گوید؟

با تشکر از شرکت رایسام، وبسایت ایل نیوز در کمترین زمان برنامه نویسی و تحویل داده شد. سرعت لودینگ در وبسایت بسیار بالاست و انتشار خبر در این وبسایت به آسانی قابل انجام است. همچنین برندینگ و سئوسازی وبسایت ایل نیوز نیز به بهترین نحو توسط شرکت رایسام انجام شده است. 

 

طراحی وبسایت کالج ایران جورجیا

.

توضیحات پروژه
کارفرما: مرتضی فیروزیان  

یکی از نمونه وب سایت های دانشگاهی طراحی شده توسط واحد طراحی وب سایت رایسام، وب سایت کالج بین المللی ایران جورجیا می باشد که به صورت کاملا ریسپانسیو و با تکنولوژی جدید پیاده سازی شده است. سئو سازی این وبسایت به گونه ای انجام شده که در صفحات نخستین گوگل قابل مشاهده می باشد. همچنین سیستم مدیریت دانشجو و زبان دوم وبسایت نیز به درخواست کارفرما طراحی و اجرا شده است. 


کارفرما درباره این پروژه چه می گوید؟

با تشکر از شرکت رایسام، وبسایت کالج بین المللی ایران جورجیا با توجه به اینکه نیاز به ثبت نام و صدور مدارک دانشجویان در وبسایت بود، درخواست طراحی سیستم مدیریت دانشجویان به تیم رایسام داده شد که این سیستم مدیریت به بهترین شکل و در کمترین زمان طراحی و همزمان با زبان دوم وبسایت و پورتال کالج تجویل مدیریت کالج شد. همچنین برندینگ و سئوسازی وبسایت کالج بین المللی ایران جورجیا نیز به بهترین نحو توسط شرکت رایسام انجام شده است. 

 

طراحی وبسایت فروشگاه فایل اورژانس موبایل

توضیحات پروژه

کارفرما : اورژانس موبایل

طبق درخواست کارفرما شرکت رایسام وب سایت فروشگاهی برای فروش فایل های مورد نیاز برنامه نویسان و تعمیرگاه های موبایل را با استاندارد های روز دنیا طراحی و برنامه نویسی کرد. یکی از مزیت های این فروشگاه سادگی میباشد که کاربر به راحتی و بدون سردرگمی میتواند محصولات خود را ثبت و سفارش دهد.


کارفرما درباره این پروژه چه می گوید ؟
نظر کارفرما هنوز درج نشده است

طراحی وبسایت شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان

توضیحات پروژه

وبسایت شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان، به درخواست روابط عمومی آن اداره و به جهت سهولت در انتشار اخبار و اطلاعیه های این ارگان، ارتباط بهتر با شهروندان و . . . در بهار تابستان ۱۳۹۶ توسط شرکت رایسام طراحی شد. همچنین برندینگ و سئوسازی این وبسایت نیز توسط کارشناسان رایسام انجام پذیرفت


کارفرما درباره این پروژه چه می گوید؟

کارفرما: روابط عمومی شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان 

تاریخ پروژه: ۱۳۹۶/۰۵/۱۲

از اینکه تمامی برنامه نویسی ها، طراحی ها و پشتیبانی های فنی این وبسایت و طراحی اپلیکیشن شهرداری و شورا را به دست شرکت رایسام سپردیم خرسندیم. انجام کارها در رایسام سریع، حرفه ای و بدون نیاز به پیگیری بوده و این شرکت با کارشناسان حرفه ای اش تمامی مراحل پروژه را به بهترین نحو پیش خواهد برد. 

 

طراحی پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان


توضیحات پروژه

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان، به درخواست شهردار وقت و به جهت سهولت در انتشار اخبار و اطلاعیه های این شهرداری، ارتباط بهتر با شهروندان، انتشار مناقصات و . . . در زمستان ۱۳۹۴ توسط شرکت رایسام طراحی شد. همچنین برندینگ، سئوسازی و طراحی اپلیکیشن این وبسایت نیز توسط کارشناسان رایسام انجام پذیرفت


کارفرما درباره این پروژه چه می گوید؟

کارفرما: شهردار مسجدسلیمان 

تاریخ پروژه: ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

از اینکه تمامی برنامه نویسی ها، طراحی ها و پشتیبانی های فنی این وبسایت و طراحی اپلیکیشن این شهرداری را به دست شرکت رایسام سپردیم خرسندیم. انجام کارها در رایسام سریع، حرفه ای و بدون نیاز به پیگیری بوده و این شرکت با کارشناسان حرفه ای اش تمامی مراحل پروژه را به بهترین نحو پیش خواهد برد. 

.

طراحی وبسایت موسسه حقوقی بین المللی ندابخشان عدالت


توضیحات پروژه

موسسه حقوقی بین المللی ندابخشان عدالت با فراهم آوردن محیط آرام و متناسب با جدیدترین استانداردهای آموزشی بر آن است که با برگزاری کلاس های مربوط به رشته های ارائه شده توسط موسسه و در اکثر موارد شبیه سازی شرایط واقعی موارد مهم و کلیدی کلاسها بتواند تاثیر بیشتری در جهت یادگیری دانشپذیران بگذارد. این امر میسر نیست مگر با بکار گیری از جدیدترین تکنولوژی های آموزشی که موسسه در حیطه فعالیت خود ارائه داده است. بر همین اساس این موسسه وبسایتی به جهت آشنایی بیشتر با خدماتش طراحی کرده که می توان از این لینک وبسایت این موسسه را مشاهده نمود. 


کارفرما درباره این پروژه چه می گوید؟
ما همیشه نیازمند یک روش جدید برای ارتباط بیشتر با مشتریان بودیم ولی همیشه کمبود یک وب سایت خوب را برای ارتباط با مشتریان و اطلاع رسانی احساس میکردیم. تا اینکه در گوگل جستجو کردیم و با رایسام آشنا شدیم. نحوه ی پاسخگویی، ارتباط گرم با مشتریان، مشاوره ی بی نظیر و خدمات فوق العاده ی این شرکت نظر ما را جلب کرد و پروژه طراحی وب سایت شرکت خود را به رایسام واگذار کردیم و توانستیم از طریق وبسایت، ارتباط خوبی با مشتریان برقرار کنیم. از رایسام متشکریم.

 

طراحی وبسایت خبر روز


توضیحات پروژه
کارفرما : مدیر مسئول وبسایت خبر روز 

یکی از نمونه وب سایت های خبری طراحی شده توسط واحد طراحی وب سایت رایسام، وب سایت خبر روز می باشد که به صورت کاملا ریسپانسیو و با تکنولوژی جدید پیاده سازی شده است. سئو سازی این وبسایت به گونه ای انجام شده که در صفحات نخستین گوگل قابل مشاهده می باشد.


کارفرما درباره این پروژه چه می گوید؟

با تشکر از شرکت رایسام، وبسایت خبر روز در کمترین زمان برنامه نویسی و تحویل داده شد. سرعت لودینگ در وبسایت بسیار بالاست و انتشار خبر در این وبسایت به آسانی قابل انجام است. همچنین برندینگ و سئوسازی وبسایت خبر روز نیز به بهترین نحو توسط شرکت رایسام انجام شده است. 

 

طراحی وب سایت فروشگاهی تله میوه


توضیحات پروژه

کارفرما : احمد عباسی

تاریخ پروژه : ۱۳۹۷/۰۳/۰۷

طبق درخواست کارفرما شرکت رایسام اپلیکیشن و وب سایت فروشگاهی برای فروش میوه و سبزیجات را با استاندارد های روز دنیا طراحی و برنامه نویسی کرد. یکی از مزیت های این فروشگاه سادگی میباشد که کاربر به راحتی و بدون سردرگمی میتواند محصولات خود را ثبت و سفارش دهد.


کارفرما درباره این پروژه چه می گوید ؟
نظر کارفرما هنوز درج نشده است

طراحی و بهینه سازی وب سایت سالن زیبایی گل


توضیحات پروژه

کارفرما : 

تاریخ پروژه : ۱۳۹۷/۰۱/۲۲

وب سایت سالن زیبایی گل با هدف ایجاد ارتباط موثر تر با مشتریان خود ایجاد شده است. طراحی این وب سایت به صورت کاملا ریسپانسیو و سازگار با تبلت، موبایل و دسکتاپ انجام گرفته است.


کارفرما درباره این پروژه چه می گوید ؟

 

طراحی وبسایت خبرگزاری مسجدسلیمان


توضیحات پروژه
کارفرما : مدیر مسئول رسانه خبرگزاری مسجدسلیمان

یکی از نمونه وب سایت های خبری طراحی شده توسط واحد طراحی وب سایت رایسام، وب سایت خبرگزاری مسجدسلیمان می باشد که به صورت کاملا ریسپانسیو و با تکنولوژی جدید پیاده سازی شده است.


کارفرما درباره این پروژه چه می گوید ؟
حدود ۴ سال است که از خدمات وب سایتم استفاده میکنم و در این مدت کوچکترین مشکلی نداشتیم. پشتیبانی پاسخگو و تمام وقت بیشترین رضایت را در من ایجاد کرد.

 

طراحی وبسایت جمعیت پیشگیری از اعتیاد مناطق نفتخیز جنوب

توضیحات پروژه
جمعیت پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر مناطق نفتخیز جنوب یکی از سازمان های رتبه یک در جنوب کشور می باشد که بخش مدیریت انفورماتیک و طراحی وب سایت و سیستم ارتباط با مشتریان این شرکت به وسیله رایسام صورت گرفته است. این وبسایت به صورت دو زبانه و به زبان های فارسی و انگلیسی به صورت مجزا اما با یک هسته مرکزی طراحی شده است. به گونه ای که مدیریت این دو وبسایت از یک طریق می باشد اما خروجی وبسایت به صورتی است که همانند دو وبسایت مجزا از هم دیده می شود. سئو سازی و بهینه سازی این وبسایت نیز توسط تیم رایسام انجام گردیده است. 


کارفرما درباره این پروژه چه می گوید ؟
ما یکی از برترین سازمان ها در زمینه ی پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر کشور هستیم. ولی همیشه کمبود یک وب سایت خوب را برای ارتباط با مشتریان و اطلاع رسانی احساس میکردیم. تا اینکه در گوگل جستجو کردیم و با رایسام آشنا شدیم. نحوه ی پاسخگویی، ارتباط گرم با مشتریان، مشاوره ی بی نظیر و خدمات فوق العاده ی این شرکت نظر ما را جلب کرد و پروژه طراحی وب سایت شرکت خود را به رایسام واگذار کردیم و توانستیم از طریق وبسایت، ارتباط خوبی با مشتریان برقرار کنیم. فرآیند جذب نیروی انسانی تسهیل گردید . از رایسام متشکریم.

 

طراحی وبسایت خبری شهر اولین ها

توضیحات پروژه
کارفرما : مدیر مسئول وبسایت خبری شهر اولین ها

یکی از نمونه وب سایت های خبری طراحی شده توسط واحد طراحی وب سایت رایسام، وب سایت خبری شهر اولین ها می باشد که به صورت کاملا ریسپانسیو و با تکنولوژی جدید پیاده سازی شده است. سئو سازی این وبسایت به گونه ای انجام شده که برای مدت طولانی پس از طراحی جزو ۳ وبسایت خبری شهرستان مسچدسلیمان می باشد. 


کارفرما درباره این پروژه چه می گوید؟


تکنولوژی های بکار رفته

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه متعلق به شرکت رایسام می باشد