طراحی سایت نیازمندی چشم نت

طراحی سایت نیازمندی چشم نت

.

توضیحات پروژه

 چشم نتسایت درج آگهی و نیازمندی ها می باشد که با شعار “چشم شما در اینترنت” به صاحبان مشاغل فرصت درج آگهی بصورت رایگان می دهد. از طرفی کاربران و هرکسی که به دنبال محصول یا خدمتی است با مراجعه به این سایت می تواند آگهی افراد و شرکت های متخصص را ببیند و پس از مقایسه بهترین را انتخاب و بصورت آنلاین محصول یا خدمت خود را خردیداری و از طریق درگاه پرداخت هزینه آن را پرداخت کند.

آگهی هایی که در چشم نت درج می شود شامل مضامینی مثل: آگهی املاک، اداری، استخدام، وسایل شخصی، وسایل نقلیه، وسایل منزل، خدمات فروشگاه و رستوران و …

طراحی گرافیکی سایت: طراحی گرافیکی سایت مطابق با نیاز کاربران و ترجیحات کارفرما می باشد. تمامی طراحی های رنگ، تصاویر و قالب طبق نظر کارفرما و ملاحظات فنی  و با توجه به ویژگی های خاص سایت درج آگهی صورت گرفته است.

بطور کلی پروژه های طراحی سایت دارای بخش های مختلفی نظیر طراحی UX، طراحی رابط کاربری، طراحی قالب و … دارند در رایسام نحوه کار به اینصورت است که با پایان یافتن هر بخش پروژه، نمای کلی طراحی های صورت گرفته، در اختیار کارفرما قرار می گیرد تا پیشرفت کار را ملاحظه کرده و مشکلات احتمالی را بررسی و اطلاع دهد. پس از بررسی از جانب کارفرما مشکلات احتمالی توسط تیم رایسام رفع شده و پروژه وارد مرحله بعدی می شود و در انتها و با پایان یافتن پروژه بازبینی نهایی توسط رایسام و کارفرما صورت می گیرد و تمامی اشکالات و نقوص فنی و یا اختلاف سلیقه ها برطرف می شود و در نهایت پروژه تحویل داده می شود.

طراحی سایت: سایت چشم نت با آخرین تکنولوژی asp.net و زبان برنامه نویسی mvc و به صورت کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا متناسب برای تمامی رزولوشن ها و صفحه نمایش ها طراحی شده است استفاده بهینه از کدهای javascript  و jquery در پیاده سازی سایت و اعمال استاندارد های سئو برای بهینه سازی وب سایت از دیگر تکنولوژی های این سایت می باشد.

هاست: هاست رایگان بهمراه پشتیبانی فنی رایگان به مدت ۱ سال توسط تیم پشتیبانی شرکت انجام می پذیرد.

رابط گرافیکی: طراحی رابط گرافیکی حرفه ای و مدرن با توجه به روانشناسی رنگ ها و مناسب با ویژگی های سایت درج آگهی  

ما برای ارائه خدمات گوناگون خود نظیر پروژه های طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، سئو، طراحی گرافیکی و … از تکنولوژی های مختلفی استفاده می کنیم پروژه چشم نت نیز با استفاده از تکنولوژی های مختلف و آخرین متد های روز دنیا ساخته شده است.

تکنولوژی های بکار رفته :

طراحی رابط کاربری به وسیله HTML,CSS3, JQuery, javascript, Responsive web ui with bootstrap

پیاده سازی لینک های داخلی  بصورت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو (SEF URL)

انجام عمل url rewrite برای جلوگیری از تکرار محتوا با ماژول آگهی محصولات


کارفرما درباره این پروژه چه می گوید ؟


 

تکنولوژی های بکار رفته

نوشته های اخیر

 • طراحی وبسایت ایل نیوز

  طراحی وبسایت ایل نیوز

 • طراحی وبسایت کالج ایران جورجیا

  طراحی وبسایت کالج ایران جورجیا

 • طراحی وبسایت فروشگاه فایل اورژانس موبایل

  طراحی وبسایت فروشگاه فایل اورژانس موبایل

 • طراحی وبسایت شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان

  طراحی وبسایت شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه متعلق به شرکت رایسام می باشد